2024. április 23. kedd

Megkezdődött…

Szerző: SzB Bejegyzés ideje: 2014. január 19.

Az FTC népligeti edzőközpontjában került sor a Fradi labdarúgóinak első felkészülési mérkőzésére.

DSCN3834A szurkolók gyorsan elfelejtenek minden kudarcot, nehézséget, izgatottan várják a tavaszi folytatást. A kiéhezettségüket jelezte, hogy mintegy 1500 néző előtt játszottak fiaink a NB III éllovasával, a reménybeli NB II-es fiókcsapatunkkal.

Az első félidőben az erősebb összeállítású csapat, kapuban az új igazolással, Dibusz Dénessel, jobbhátvédben egy próbajátékossal, a tunéziai-német próbajátékossal, Sofian Chaheddel játszott. (A keret több tagja sérült, illetve beteg.) A félidei eredmény 3:0 volt, a gólokat Gyömbér és Busai (2) szerezték.

DSCN3832A második félidőben többnyire a fiatalok szerepeltek, néhány „öreggel” megerősítve. A végeredmény 5:1 lett, Ionescu és Péter voltak a góllövőink.

Az idő jó volt, a labda gömbölyű… Nem jelentett problémát az alacsonyabb osztályú ellenfél legyőzése. A látottakból valószínűleg nem csak a nézők, hanem a szakmai vezetés sem tudott messzemenő következtetéseket levonni. Folytatás következik!