??:?? – Ózd – FTC (férfi futsal – előkészületi mérkőzés, Ózd)

15:30 – FTC – Szeged (női kosárlabda – Sió Kupa, Szekszárd)

18:00 – FTC – Érdi VSE (női kézilabda – NB I, Népliget)

09:30 – FTC – ZKK Hemofarm Vrsac (női kosárlabda – Sió Kupa, Szekszárd)

13:00 – Közutasok – FTC (férfi teke – Szuperliga, Kaposvár)

15:00 – Nagykutas – FTC (női labdarúgás – NB I, Nagykutas)

18:00 – Csurgói KK – FTC (férfi kézilabda – NB I, Csurgó)

2010. szeptember 5. (vasárnap)

10:00 – FTC – Horváth TKSE (női teke – Szuperliga, Népliget)

2010. szeptember 4-5.

10:30 – 13:00 Országos bajnokság, női és férfi torna – Tornacsarnok (Tóth Renáta, Máté Ildikó, Rácz Attila, Czingli László)

1. nap
    Nanette-FTC – Szeviép Szeged 58-63 (11-13, 14-15, 16-20, 17-15)
    A meccs elején pár percig mi vezettünk, aztán a Szeged átvette a vezetést és innentől kezdve irányította is a meccset. A második negyed végéig viszont nem ment el 4-5 pontnál többel. Sajnos a mi lányaink kicsit pontatlanok voltak és a szerencse is inkább a szegediekkel volt. Ami náluk befelé pattant a gyűrűről, az nálunk kifelé. A Szeged a meccs második harmadában már tízzel is vezetett. A negyedik negyed elején viszont nagyon jól hajráztunk, feljöttünk -4-re és támadtunk a -2-ért. De sajnos nem sikerült ekkor kosárral befejezni a támadást. A vége aztán 63-58 a Szegednek. Ha egy kicsit pontosabbak és szerencsésebbek vagyunk, és emellett hatékonyabban értékesítjük a büntetőinket akár még nyerhettünk is volna a meccset.